Full stack Laravel fejlesztő

Cég: Promenade Publishing House Kft.

Feladatok

Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél részt venni velünk meglévő webes rendszereink megújítási folyamataiban és szívesen dolgoznál egy kis csapat aktív résztvevőjeként korábbi PHP alapú weboldalak és portálrendszerek Laravel keretrendszerre történő átalakításában, valamint új fejlesztésekben.

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbiaknak:
- Laravel keretrendszer magabiztos használata
- PHP, Javascript, Ajax, HTML magasszintű ismerete
- Vue keretrendszer ismerete
- Szakmai angol nyelvtudás
- Internetes dokumentációk hatékony használata
- Munkájára igényes és az általa írt kód letisztult, megfelelően kommentelt
- Pontos és átlátható dokumentáció készítése
- Képes önállóan és csapatban is dolgozni és gondolkozni

Végzettség

Releváns felsőfokú végzettség vagy annak megfelelő tudás, tapasztalat

Nyelvtudás

Szakmai angol (a napi munka magyar nyelven folyik)

Kit keresünk

- Önálló tanulási hajlandóság
- Kreativitás
- Proaktivitás
- Flexibilitás
- Problémamegoldó készség

Munkakörnyezet

A pozíciót elsődlegesen távmunkában képzeljük el, de ebben az esetben is szeretnénk, ha leendő kollégánkkal néha egy kávét is meg tudnánk inni az irodánkban. A Kolosy tér közelében, parkosított, éttermekkel ellátott irodaparkban, családias környezetben (nem open office-ban) dolgozunk.

Szakmai tapasztalat

Min. 2-3 év szakmai gyakorlat

Cég bemutatása

A Promenade Medical Communication Group hazánk piacvezető egészségügyi lapkiadó és kommunikációs ügynöksége. Immár több mint 25 éve töretlen sikerrel működünk. Cégünk több mint 15 éve készít és üzemeltet egyszerűbb és komplexebb weboldalakat az egészségügy különböző szereplői (orvosok, gyógyszerészek és szakdolgozók) számára.

Egyéb juttatások

Teljesítmény arányos éves bónusz

Bruttó fizetés

800000 - 1200000 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.